Drewniane krzesła i ławki

Jest 56 produktów.

Wygodne i wytrzymałe meble do siedzenia to jedne z najbardziej potrzebnych sprzętów w każdym domu. Krzesła przydają się w niemal każdym pomieszczeniu: w kuchni – przy stole, w jadalni – w czasie rodzinnych posiłków, w salonie – przy sekretarzyku, w sypialni – przy toaletce, a nawet przy blacie w pomieszczeniu służbowym bądź biurze. My polecamy Państwu sprawdzone meble w dobrej cenie. Wszystkie oferowane przez nas krzesła wykonane są z wysokojakościowej, litej sośniny, która pod względem wytrzymałości i walorów estetycznych nie ustępuje innym rodzimym i egzotycznym gatunkom drewna.

Drewniane krzesła z kolekcji Modena charakteryzują się przede wszystkim starannie zaprojektowaną konstrukcją, która w połączeniu z wykorzystaniem solidnych i trwałych materiałów przekłada się bezpośrednio na jakość gotowych mebli. Wartym uwagi detalem są precyzyjnie wyrzeźbione nóżki, które nie tylko zapewniają naszym propozycjom wyjątkową stabilność, ale również znacząco podnoszą komfort ich użytkowania.

Ogromną popularnością cieszą się również nasze krzesła z litego drewna pochodzące z klasycznej Kolekcji Kolonialnej. Z pozoru ich konstrukcja wydaje się być dobrze znana, jednak unikatowe wykończenie nadaje im zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru. Równie dobrze prezentować się one będą w nowoczesnej kuchni jak i tradycyjnie urządzonej jadalni. Dopasowanie mebli do reszty wystroju pomieszczenia nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Każdy model dostępny jest w kilku różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki zastosowaniu farby na bazie organicznego, pszczelego wosku barwa nie tylko wygląda bardzo naturalnie i ciekawie, ale również nadaje drewnianym elementom rustykalnego wdzięku.

Od mebli wymaga się przede wszystkim wieloletniej żywotności i funkcjonalności. Nasze wykonane z litego drewna krzesła będą doskonałym dodatkiem do salonu, jadalni lub kuchni, ponieważ na długi czas zachowają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również pierwotną formę, doskonałe wyprofilowanie oraz stabilność.


na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź