O nas

U nas robimy to inaczej

 W Natur-Drew meble  kupujesz bezpośrednio u producenta, unikając marż i kosztów związanych z tym wszystkim, co normalnie zachodzi pomiędzy etapem produkcji, a dostarczeniem nowych mebli do Twojego domu. Produkcję uruchamiamy dopiero, gdy złożysz zamówienie.

Nie oszczędzamy na jakości

Nasze standardy jakości spełniają najwyższe wymogi, począwszy od dostaw materiału, po wykonanie i wykończenie. Starannie wyselekcjonowane drewno z Mazur a najszlachetniejsze woski pszczele oraz oleje naturalne z Anglii.


Profesjonalna obsługa

U nas obsługuje Cię wyspecjalizowana załoga , która nie tylko doradza, ale również udziela kompleksowych informacji na temat produktów oraz zamówienia, od chwili jego przyjęcia, aż po dostawę.

Dostawa bezpośrednia

Dostawa bezpośrednio pod wskazany adres. Szybko, oszczędnie i bezpiecznie. Tu znowu tniemy koszty i co ważniejsze, ograniczamy do minimum ryzyko uszkodzeń i opóźnienia realizacji zamówienia. 

O naszej ofercie

Piękne. Wytrzymałe. Perfekcyjne w każdym calu. Nasze meble z drewna litego to dzieła sztuki wykonane z najszlachetniejszego surowca, jaki może nam podarować natura. Wystarczy tylko poczuć pod palcami ich wyjątkową fakturę, by na krótką chwilę doświadczyć potęgi i magii szlachetnych, mazurskich lasów. Misterne zetknięcie piękna przyrody i rzemieślniczego mistrzostwa może zdobić także i Państwa dom.

Troska o każdy szczegół
Niczego nie pozostawiamy przypadkowi, każdy nasz mebel to synonim precyzji. Pracujemy na szlachetnych, wytrzymałych surowcach – drewnie bukowym, brzozowym, dębowym czy sosnowym. Zabezpieczamy je naturalnymi woskami pszczelimi i olejami, importowanymi prosto od renomowanych, angielskich producentów. W efekcie uzyskujemy solidne komody i szafy, które zachwycają elegancją, i których piękno nie blednie przez wiele następnych lat.

Klasyka i minimalizm
Każdy styl to dla nas źródło inspiracji. Tworzymy meble z drewna litego o formach pełnych klasycznej dostojności, jak również te odpowiadające minimalistycznej prostocie. Dzięki nam biurka dębowe i sosnowe komody mogą zagościć we wnętrzu o dowolnym wystroju. Sprawdźcie Państwo sami!

Piękne wnętrze Twego domu

Odpowiednia aranżacja pokoju dziennego czy jadalni bywa wyzwaniem, jednak nie sposób jest nie odnieść sukcesu, decydując się na klasykę – meble z drewna litego. W naszym internetowym sklepie przedstawiamy największy wybór rozwiązań, cechujących się dekoracyjnym wyglądem oraz bardzo wysoką funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdą Państwo meble drewniane do salonu, sypialni oraz innych pomieszczeń, umożliwiające stworzenie wystroju nowoczesnego, a także w stylu najbardziej charakterystycznych epok.

Proponujemy zarówno podstawowe zestawy, umożliwiające stworzenie prostej, minimalistycznej aranżacji, jak i dodatkowe, dekoracyjne przedmioty, jak szafki na wino, lustra czy toaletki. Dostępne wyposażenie pochodzi od najlepszych producentów i jest dostępne w wielu stylach – od prostych rozwiązań nowoczesnych po najbardziej zdobne, rzeźbione dekoracje.

Meble drewniane do salonu

Przedstawiamy najpiękniejsze, eleganckie zestawy mebli drewnianych do salonu, pozwalające na stworzenie wygodnej i funkcjonalnej aranżacji pokoju dziennego. Stanowią wyposażenie estetyczne, świetnie spełniające swoje zadania, umożliwiające stworzenie najbardziej efektownych aranżacji. Są wykonane z najlepszego, naturalnego surowca, pochodzącego zarówno od krajowych, jak i zagranicznych gatunków drzew. Prezentujemy wiele kolekcji o stylu klasycznym i nowoczesnym, co pozwoli każdemu Klientowi na znalezienie wyposażenia spełniającego jego oczekiwania i pasującego do danego wnętrza pod każdym względem.

Meble z drewna litego

Jeżeli szukają Państwo wyposażenia, które będzie połączeniem solidności, elegancji i funkcjonalności, idealne rozwiązanie stanowią meble z drewna litego. Dzięki zastosowaniu naturalnego surowca wysokiego gatunku cechuje je niezwykle wysoka estetyka, dodająca każdej aranżacji atmosfery luksusu. Oferujemy zestawy do salonu, jadalni oraz sypialni, proponując kolekcje nowoczesne, charakteryzujące się prostotą oraz klasyczne, wyróżniające się pięknymi zdobieniami. Znajdują się wśród nich zarówno podstawowe sprzęty, w tym szafy, komody oraz łóżka, jak i ozdobne dodatki, jak lustra czy stoliki nocne


Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź