Szafki nocne drewniane

Jest 33 produktów.

Bez nich trudno wyobrazić sobie sypialnię z prawdziwego zdarzenia. Szafki nocne mogą być wykorzystywane jako miejsce do ustawienia lampki nocnej, czy położenia książki czytanej przed snem. Wiele z naszych produktów jest wyposażonych w pojemne szuflady, w których można umieścić różnego rodzaju drobiazgi. Doskonale prezentują się na nich zdjęcia rodzinne, kwiaty lub innego rodzaju ozdoby. Produkty dostępne w naszej ofercie stanowią ozdobę samą w sobie, wzbogacając wystrój pomieszczenia.

Wśród naszych produktów posiadamy np. model Hanka, który charakteryzuje się masywną konstrukcją, wyróżniającą się trwałością. Warto zwrócić również uwagę na mebel Retro 3 posiadający trzy bardzo pojemne szuflady z ręcznie robionymi uchwytami. Wybierając ten produkt, ma się do dyspozycji wiele ciekawych wariantów kolorystycznych. W naszej ofercie znajdują się również atrakcyjne drewniane meble Winte N-2, Pesaro 11, Catania 19 oraz wiele innych.

Oferowane przez nas szafki nocne wykonane są z naturalnego drewna np. sosnowego, brzozowego, kauczukowego lub egzotycznego. Czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz mebel, który będzie doskonale się prezentował przy Twoim łóżku.


na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź