Meble Bukowe 

Jest 8 produktów.

Solidne, trwałe, do tego odznaczające się niepowtarzalnym rysunkiem słojów - tak można by pokrótce opisać meble bukowe produkowane w Natur-Drew. Doskonale służące przez wiele lat, a do tego przepięknie prezentujące się łóżka czy szafki staną się, możemy zapewnić, wyjątkową ozdobą wnętrza Państwa salonów i sypialni.

Meble bukowe – eleganckie i trwałe

Buczyna to materiał niezwykle ceniony w stolarstwie ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Posiada twardą, zbitą strukturę, jest więc mocna i odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale i bardzo łatwa w obróbce. Można z niej uformować komponenty o dowolnym, niekiedy niezwykle fantazyjnym kształcie, o czym przekonają się Państwo najlepiej oglądając np. produkty z kolekcji Love czy Presto. Łóżka i szafki z tego drewna mają naturalnie jasny odcień, jednak bardzo łatwo da się je zabarwić na inny kolor, stosując w tym celu ekologiczny wosk pszczeli, który dodatkowo podkreśli oryginalny rysunek słojów. Dzięki specjalnej technice lakierowania sprzęty zachowają naturalną fakturę nadającą im niepowtarzalnego wyglądu.

Klasyczne czy nowoczesne?

W Natur-Drew oferujemy meble bukowe w wielu interesujących odsłonach. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy dużej ilości zdobień, jak i minimalizmu. Jest jednak jedna rzecz wspólna - kolekcje Presto, Agnes, Geno, Love oraz Putino zostały przygotowane z myślą o wymagających użytkownikach. Każde łóżko czy szafka charakteryzują się dużą wytrzymałością na nacisk i obciążenia, a do tego, dzięki zastosowaniu naturalnego wybarwienia, po prostu pięknie wyglądają i to w różnorodnych wnętrzach. Kompletując wyposażenie do sypialni czy salonu warto zdecydować się na kilka mebli z wybranej kolekcji, by stworzyć spójną aranżację.


Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź