Szafka nocna Pico

Pico

Nowy produkt

Wymiary szafki nocnej:

szerokość: 33cm
wysokość: 50cm
głębokość: 30cm

KOSZT DOSTAWY WYNOSI 200 ZŁ ( Niezależnie od Ilości zamówienia ) 

 

Więcej szczegółów

265,00 zł brutto


Dodaj do listy życzeń

Opis

DrewnoSosnowe
ProducentNatur-Drew
Termin realizacji6-10 tygodni - Przed zakupem Prosimy o Kontakt

Więcej informacji

Nie ma nic piękniejszego niż miłość. To ona nas uskrzydla, sprawia, że stajemy się szczęśliwsi, pełni życia i pasji. Dokładnie taka sama jest oferowana przez nas Kolekcja Love. Meble, jakie Państwu prezentujemy są nie tylko stylowe, są także funkcjonalne, praktyczne i niemal całkowicie użyteczne. Mimo, że nasze Kolekcje cieszą się wyrafinowanymi kształtami i prostotą, idealnie sprawdzą się w każdym domu - niezależnie, w jakim stylu jest on urządzony. Wszystkie meble z Kolekcji Love wykonane są z wysokojakościowego drewna sosnowego, dodatkowo pokrywane bejcą firmy Sopur oraz warstwą Lakieru. Zapraszamy Państwa do zapóźnia się z bajecznymi skrzyniami, uniwersalnymi szafkami RTV, królewskimi witrynami, olśniewającymi szafkami nocnymi i komodami, a także wyjątkowo wygodnymi łóżkami. Do wyboru wiele modeli w różnych kolorach.

Drewniana Szafka Nocna PICO dostarczona jest w całości ,szafka posiada pojemną szufladę na drobiazgi jak i wolna przestrzeń za drzwiczkami np na książki lub inne rzeczy .

TECHNOLOGIA MALOWANIA: 
To co wyróżnia nasze meble od innych mebli to metoda ich lakierowania.
Łóżka są ręcznie barwione, następnie lakierowane, szlifowane i lakierowane kolejny raz.
Tylko takie prace przynoszą pożądany efekt końcowy.
Łóżko tak polakierowane prezentuje się znakomicie, uwidocznione są wszystkie słoje drewna, drewno zachowuje swoją pierwotną szlachetną strukturę.
Łóżka są lakierowane podwójnie metodą natryskową, półmatowym lakierem ekologicznym.

Kolorystyka:

Wyjątkowe meble w wyjątkowej cenie

Sprawdź