NOWOŚĆ - Kolekcja mebli HANKA 

Jest 16 produktów.

Lata dzieciństwa spędzone na wsi budzą wiele wspomnień. Najwięcej tych pozytywnych. Świeże powietrze, wypieki babci czy spędzanie czasu na łonie natury to niewątpliwe zalety przebywania poza miastem. A gdyby tak wszystkie najlepsze wspomnienia zamknąć w jednym miejscu lub sprawić, że dana rzecz będzie nam o nich przypominać w dosłownie każdym momencie, gdy tego naprawdę pragniemy? Przeszliśmy od słów do czynów i tak właśnie uczyniliśmy, tworząc niesamowitą kolekcję Hanka. Zamknęliśmy w naszych wyjątkowych meblach atmosferę wiejskiego domu, na którą składają się wszystkie wspomnienia, pojawiająca się nostalgia i rozrzewnienie czy też nieustannie towarzyszące ciepło.

Kolekcja Hanka to coś więcej niż tylko stylowe meble do mieszkania czy domu

Wybierając wyposażenie do swojego mieszkania czy domu, zazwyczaj kierujemy się jego konkretnym stylem pasującym do całokształtu naszych “czterech kątów”. Pragniemy, by odzwierciedlało ono nasz charakter, oddawało przy okazji charakter mieszkania, a design był nowoczesny, ale dostosowany do pomalowanych ścian. Do wyboru wyposażenia przykładamy olbrzymią wagę i nie jest to nic dziwnego, gdyż meble powinny być przede wszystkim połączeniem funkcjonalności z niebagatelnym wyglądem. Z tego względu stworzyliśmy wyjątkową kolekcję mebli, gdyż zależy nam na doskonałości płynącej ze wspaniałych wspomnień. Kolekcja Hanka to meble w stylu wiejskiego domu stworzone wyłącznie z naturalnych materiałów m.in. drewna, które nadaje piękno i duszę całej serii stworzonego przez nas wyposażenia do mieszkania. Chcemy, aby nasze meble w stylu wiejskiego domu wyrażały tęsknotę i przywiązanie do tradycji. Kolekcja Hanka ma sprawić również, że pociąg pędzącego czasu i pośpiechu ulegnie zatrzymaniu, a wspomnienia “wydziergane” przez babcie będą zawsze obecne.

Kolekcja Hanka to wyposażenie dla każdego, nadające styl prawdziwego wiejskiego domu

Ażurowa serwetka czy zapach pieczonego chleba oraz ciasta z jabłkiem to niezapomniane chwile z pobytu na wsi, o których kolekcja Hanka ma za zadanie przypominać. Pełna gama mebli tj. szafy, biurka, komody, regały oraz wiele innych, pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie, odnaleźć swój indywidualny styl i skomponować idealne wnętrze, o jakim się tylko marzyło. Kolekcja Hanka w stylu wiejskiego domu to jedyne w swoim rodzaju, takie wyposażenie na rynku mebli rustykalnych. Jego dodatkowymi walorami są specjalnie postarzane okucia, nadające charakteru i oryginalności, a także wysuwające się szuflady na drewnianych prowadnicach. Wszystkie zaokrąglenia czy też grube, masywne blaty, sprawiają, że nasze produkty są miłe w dotyku. Jesteśmy pewni, że stworzone przez nas wyposażenie spełni wszystkie Państwa oczekiwania względem funkcjonalności oraz zachwyci Was swoim wyglądem. Staraliśmy się stworzyć coś unikatowego, a jednocześnie posiadającego swój niepowtarzalny charakter, o czym możecie Państwo przekonać się na załączonych zdjęciach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą, która jest odzwierciedleniem dbałości o każdy detal.


Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź