Jak wykorzystać regały w mieszkaniu?

Urządzanie wnętrza nigdy się nie kończy. Wiele osób co jakiś czas postanawia przearanżować swoje mieszkanie czy dom. Z pomocą akcesoriów i mebli takich jak regały to bardzo proste. Wspomniane elementy wyposażenia dają także sporo możliwości do ciekawych aranżacji przestrzeni. Zastosowań tego typu mebli w różnych modelach jest naprawdę dużo - ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. My z chęcią Ci przedstawimy kilka najlepszych pomysłów. Koniecznie czytaj dalej!

Czy meble tego typu są warte uwagi?

Oczywiście, że tak! Co prawda meble te do niedawna kojarzyły się nam jedynie z miejscem przechowywania przetworów czy narzędzi w piwnicy i garażu. Obecne trendy odczarowały jednak ten wizerunek i meble tego typu z powodzeniem można aranżować w eleganckich przestrzeniach, na przykład salonowych. Półki te sprawdzają się również w sypialniach, a nawet stylowych łazienkach czy kuchniach. Jak wykorzystać regały w mieszkaniu? Podpowiadamy poniżej!

Domowa biblioteczka w nowoczesnym stylu

Najpopularniejszym zastosowaniem regałów jest oczywiście ustawienie na nich książek. Domowa biblioteczka z ulubionymi tytułami to doskonały pomysł dla każdego mola książkowego. Półka z taką zawartością świetnie uzupełni wnętrze salonu, a nawet gabinetu. Dostępne na rynku meble w różnych modelach pozwolą Ci idealnie dopasować je do pozostałych elementów wystroju – stylowo i funkcjonalnie? To możliwe!

Wyeksponowane bibeloty i najpotrzebniejsze przedmioty

Każdy z nas zna klasyczne szklane witryny, w których można przechowywać i ustawiać różne drobiazgi i bibeloty. Dlaczego nie zamienić ich na nieco nowocześniejsze w formie, stylowe regały? Ulubione figurki, trofea czy gadżety związane z Twoją pasją będą zawsze pod ręką. Takie rozwiązanie sprawdza się także w dziecięcych pokojach – zabawki są w ten sposób uporządkowane, a maluch ma do nich swobodny dostęp, no i może je po swojemu ustawiać!. Uporządkowania mogą wymagać także Twoje liczne kosmetyki czy ręczniki w łazience - w takiej sytuacji również z powodzeniem można do tego celu wykorzystać odporne na wilgoć półki, które nadadzą wnętrzu stylu.


Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź