Witryny bukowe

Jest 45 produktów.

Nie ma lepszego sposobu na wyeksponowanie jakiejś rzeczy, jak umiejscowienie go w stylowej i funkcjonalnej witrynie. Jest to mebel, który zawsze przyciąga ludzki wzrok i jest traktowany zarówno jako swoistego rodzaju ciekawostka, jak i piękna ozdoba. Najczęściej zdarza się, że gabloty wykonywane są z wysokiej jakości drewna, a także są przeszklone, co sprawia, że znajdujące się wewnątrz przedmioty są bardzo dobrze widoczne. Witryny sprawdzą się więc znakomicie m.in. w sytuacjach, gdy chcemy poszczycić się niezwykle cenną kolekcją porcelany czy zachwycić przybyłych gości ręcznie wykonanymi rękodziełami. Jest to również doskonała metoda ekspozycji przywiezionych pamiątek z dalekich podróży, którymi pragniemy się szczycić.

Witryny bukowe czy z ciemnego orzecha? Jaką wybrać?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. meble bukowe i sosnowe, a także wykonane z ciemnego orzecha. Wszystkie nasze produkty wytworzone zostały z najwyższej jakości drewna i nie są artykułami drewnopodobnymi. Dzięki temu są niezwykle wytrzymałe, solidne i potrafią znieść naprawdę duże obciążenia. Umiejscowienie gabloty zależy głównie od stylizacji pomieszczenia, w którym ma zostać postawiona. Meble bukowe sprawdzą się idealnie w jasnych aranżacjach, gdzie dominują ciepłe kolory i jest dużo przestrzeni, gdyż zostaną wtedy lepiej uwidocznione drogocenne przedmioty, a także sama witryna. Ciemny orzech z kolei będzie bardziej odpowiedni w przypadku pomieszczeń, gdzie wpada znacznie mniej naturalnego światła, bowiem wtedy uwydatni się w pełni piękno drewna.

Drewniane witryny to uniwersalne meble do każdego pomieszczenia

Niezależnie od miejsca ich postawienia, gabloty będą stanowić jego ozdobę. Mebel ten nie tylko może służyć do przechowywania i eksponowania porcelany, kolekcji rękopisów czy innych rękodzieł. Sprawdzi się on również doskonale w kuchni czy spiżarni, gdzie będą przechowywane przetwory. Ponadto gablota będzie perfekcyjnym miejscem na zgromadzoną kolekcję książek i może funkcjonować jako domowa biblioteczka.


na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź