Wypoczynki skórzane 

Jest 10 produktów.

Wszystkim wielbicielom wyrafinowanych kształtów, eleganckiego wyglądu, a przede wszystkim magii naturalnego drewna przedstawiamy naszą wyjątkową kolekcję skórzanych wypoczynków. Doskonale będą one pasować do salonów urządzonych zarówno tradycyjnie, jak i nowocześnie. Unikalne połączenie wygody i atrakcyjnego wyglądu sprawi, że nasze komplety wypoczynkowe pokochają wszyscy domownicy, a goście będą nimi oczarowani. Do zapoznania się z naszym asortymentem zapraszamy wszystkie osoby ceniące sobie komfort, solidność wykonania i niepowtarzalny styl.

Tworząc nasze skórzane wypoczynki, sięgamy wyłącznie po materiały najwyższej jakości, dzięki czemu meble nie tracą z czasem swoich walorów estetycznych i funkcjonalności. Najważniejsze elementy konstrukcyjne wykonane są z litego drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Dodatkowa impregnacja podnosi odporność materiału na uderzenia fizyczne, zabezpiecza przed niszczeniem i działalnością insektów. Do wykonania zewnętrznej części poduszek oraz siedzisk wykorzystana została naturalna, delikatna, wołowa skóra. Dzięki niej obicia są przyjemne w dotyku i bardzo wygodne. Bez problemu można również usunąć z ich powierzchni wszystkie zabrudzenia. Dostępne modele skórzanych wypoczynków charakteryzują się różnorodnymi kolorami, dzięki czemu bez problemu będzie można dopasować meble do wystroju salonu. Do uzyskania oryginalnych barw używamy wyłącznie bezpiecznych pigmentów, powstających na bazie organicznych komponentów.

Jeżeli poszukują Państwo wyposażenia, które uatrakcyjni wystrój salonu i sprawdzi się podczas rodzinnego relaksu lub spotkań towarzyskich, polecamy nasze skórzane wypoczynki. Nowe meble mogą całkowicie odmienić charakter pomieszczenia i nadać mu nieco szlachetności. W zależności od wybranego zestawu, w jego skład wchodzić mogą kanapy, sofy oraz fotele o doskonale znanej, klasycznej formie, ale wzbogacone oryginalnym szlifem. W kategorii tej umieściliśmy również eleganckie drewniane ławy, które znakomicie uzupełnią kącik relaksacyjny.


Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź