Estetyczne i przydatne dodatki do wnętrza - lustra i kufry

Nic tak nie podkreśla charakteru aranżacji wnętrza jak eleganckie i starannie dobrane drewniane dodatki od Natur-Drew. Dostępne w naszej ofercie lustra oraz kufry są w tym przypadku niezawodne i warto zdecydować się na ich zakup – nie tylko z uwagi na walory wizualne, ale również ze względu na funkcjonalność.

Drewniane lustro – niezbędne w każdym domu

Wiszące, stojące lub oprawione w ramę z dodatkowymi szufladkami do postawienia na toaletce sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie, jak i w przedpokoju. Drewniane lustra zachwycają głównie ponadczasowością formy, a także tym, jak starannie podchodzi się do ich produkcji. Solidny i trwały, naturalny surowiec użyty do wykonania ramy otaczającej taflę lustra sprawia, że całość prezentuje się po prostu rewelacyjnie i przyciąga wzrok nie tylko kolorystyką, ale też widocznym, subtelnym usłojeniem. Oczywiście jest to niezwykle funkcjonalny dodatek do wnętrza, bez którego tak naprawdę trudno obejść się w domu. Przeglądając się w lustrze możemy bowiem bardzo szybko ocenić nasz wygląd i sprawdzić, czy wszystko jest na swoim miejscu, zaś w przypadku modeli do toaletek wykonanie makijażu nie sprawi już żadnych problemów.

Skrzynia lub kufer drewniany – dodatki pełne uroku

Wykonane z drewna kufry oraz skrzynie bardzo często wzbudzają nostalgiczne wspomnienia, ponieważ to właśnie w nich swoje najcenniejsze rzeczy trzymały nasze prababcie. Na moment zapomniane, dziś znów wracają do łask i świetnie wpasowują się w aktualnie obowiązujące trendy aranżacyjne. Wykonane z naturalnego surowca kufry i skrzynie są wytrzymałe oraz bardzo eleganckie, a dzięki sporej pojemności mogą z powodzeniem służyć zarówno do przechowywania dodatkowego kompletu pościeli w sypialni, ulubionych książek, zabawek naszych pociech czy też najróżniejszych skarbów, z którymi nie możemy się rozstać. Ich charakter definiują nie tylko zastosowane frezy, ale również okucia, co w połączeniu z nowoczesną lub klasyczną formą daje spektakularne rezultaty i sprawia, że trudno wyobrazić sobie sypialnię lub salon bez odznaczającego się wyrazistym charakterem kufra lub skrzyni.


Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź