Meble Sosnowe 

Jest 431 produktów.

Piękne, wyróżniające się oryginalnym charakterem wpisującym się w różnorodne trendy, a do tego niedrogie – tak można by w skróci opisać meble sosnowe wytwarzane w Natur-Drew. Wyprodukowane z litego drewna szafy, komody, witryny, biurka czy łóżka staną się prawdziwą ozdobą Państwa domu, a kiedy poczujecie pod dłonią ich niezwykłą fakturę będziecie wiedzieć, że zakup był udany.

Dlaczego meble sosnowe?

Dużo klientów poszukuje sprzętów do domu, które będą równocześnie funkcjonalne i estetyczne. Meble sosnowe łączą w sobie te cechy, a na dodatek dostęp do nich jest właściwie nieograniczony, ponieważ ten gatunek drzewa występuje praktycznie w całej Polsce (w Natur-Drew wykorzystujemy do produkcji szaf, łóżek i komód starannie wyselekcjonowany surowiec pochodzący z rejonu Mazur). Dzięki temu jest on także trochę tańszy od innych rodzajów drewna. Wszystkie te zalety przekładają się na jego popularność – jest najczęściej wybierany do produkcji drewnianych elementów wyposażenia. Sośnina jest niezwykle łatwa w obróbce, dlatego tego rodzaju meble można kształtować i ozdabiać w dowolny sposób. Wykonuje się z niej właściwie wszystko: regały, łóżka, komody szafy i szafki, kredensy, ramy luster, stoły i krzesła, których różne wersje można obejrzeć w kilku naszych kolekcjach, między innymi Retro lub Kolonialnej. Wszystkie elementy wyposażenia są ręcznie woskowane, co przy okazji nadaje im też piękną barwę.

Różnorodne style – sosnowe meble dla każdego

W Natur-Drew staramy się projektować i tworzyć takie produkty, które pasowałyby do aranżacji różnych wnętrz, tak tych utrzymanych w klasycznym stylu, jak i nowoczesnych. Każda nasza kolekcja jest dedykowana do innego odbiorcy. Miłośnikom egzotycznych klimatów przypadną do gustu komody, witryny, sekretarzyki i łóżka kolonialne stanowiąca prawdziwe dzieła sztuki stolarskiej. Dla zwolenników prostoty i naturalizmu przygotowaliśmy kolekcję mebli sosnowych inspirowanych stylem rustykalnym. W ofercie nie brak też kolekcji odwzorowującej trendy z dawnych lat – szafki, regały czy stoliki retro ozdobią salon, kuchnię i sypialnię vintage. Proponujemy również odznaczające się oryginalną kolorystyką serie młodzieżowe oraz wiele innych zachwycających produktów. Bez względu na to, jakich elementów wyposażenia wnętrza Państwo szukają, jesteśmy pewni, że znajdziecie je w Natur-Drew.


na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 431 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 431 elementów

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź