Komody drewniane

Jest 142 produktów.

Wszystkim osobom, którzy cenią sobie meble z niepowtarzalnym charakterem przedstawiamy eleganckie i estetyczne komody z litego drewna sosnowego. Prezentowane na naszej stronie kolekcje kolonialne doskonale pasować będą do wszystkich wnętrz w stylu rustykalnym, zarówno domów mieszkalnych jak i stylizowanych na XVI wiek tawern, karczm oraz zajazdów. Poszczególne modele różnią się od siebie kształtem i wymiarami. Nie zabrakło tu zarówno niewielkich i smukłych mebli, jak i tych o nieco bardziej masywnej budowie – każda drewniana komoda jest doskonale pakowna i funkcjonalna. Przestronne półki i wygodne szuflady pomogą w utrzymaniu porządku i dobrej organizacji zawartości.

Nasze propozycje zawdzięczają swoje unikalne kolory naturalnym metodom barwienia. Używamy wyłącznie pigmentów stworzonych na bazie organicznego, pszczelego wosku. Nie tylko zapewnia on naszym wyrobom przepiękny, szlachetny odcień, ale również jest w pełni ekologiczny i bezpieczny, nawet dla osób zmagających się z uczuleniami lub astmą. Każdy model dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Lite drewno jest materiałem niezwykle wytrzymałym, dzięki czemu wykonane z niego meble będą mogły służyć przez długi czas, zachowując swoją atrakcyjność, piękny kolor i szlachetną fakturę widocznych słojów. Łatwość w obróbce pozwala na nadanie mu dowolnego, nawet najbardziej fantazyjnego kształtu, dzięki czemu nasze rustykalne komody posiadają niepowtarzalny charakter i odznaczają się bogactwem detali.

Nasze wyjątkowe komody znajdą dla siebie zastosowanie w każdym domu. Z powodzeniem można wykorzystać je w sypialni, w charakterze nocnych stolików, przechowywać w nich naczynia w jadalni lub ważne dokumenty w gabinecie. Każda kolekcja dostępna w naszej ofercie charakteryzuje się swoim unikalnym stylem: od genialnej w swojej prostocie Modeny aż po wyjątkowo eleganckie i ozdobne serie Rimini oraz Pesaro. Szlachetny i starannie wykończony mebel będzie nie tylko użyteczny, ale również stanie się wspaniałą ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdzie.


na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 142 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 142 elementów

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź