NOWOŚĆ - Krzesło 25 DeLUX - Strukturyzowane

25 DeLux

Nowy produkt

Wymiary zewnętrzne:
Szerokość: 45 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość całkowita: 97 cm
Wysokość od podłogi do blatu: 46 cm

Koszt wysyłki od 1-2 sztuk wynosi 40 zł

ZOBACZ PREZENTACJE TEGO PRODUKTU NA

 1.jpg

https://youtu.be/rTeuPkQ7X-0

Więcej szczegółów

250,00 zł brutto


Dodaj do listy życzeń

Opis

DrewnoSosnowe
ProducentNatur-Drew
Termin realizacjiSZYBKIE TERMINY - Prosimy o kontakt

Więcej informacji

Z jednej strony zupełnie proste, z drugiej fikuśne – przedstawiamy Państwu wyjątkowe krzesła z Klasycznej Kolekcji Kolonialnej. Oferowane przez nas produkty idealnie sprawdzą się w kuchni bądź jadalni. W naszej kolekcji znajdziecie państwo również krzesła z litego drewna – niezwykle porządne, wytrzymałe, a zarazem stylowe. Wszystkie nasze produkty cechują się wyjątkową solidnością. Możemy z dumą stwierdzić, że są one wyjątkowo żywotne, co bezpośrednio świadczy o ich perfekcyjnym wykonaniu. Krzesła te dostępne są w wielu wzorach oraz kolorach, tak by każdy bez problemu znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Kolekcja Klasyczna Kolonialna charakteryzuje się nie tylko wyjątkowym stylem, ale również zwiększoną funkcjonalnością i niezwykle modnym designem. Krzesła tego typu doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnychdomach.

Postrzanie ( tzw strukturyzacja) ) Krzesła polega na usunięciu miękkiej warstwy usłojenia za pomocą specjalnych urządzeń do strukturyzacji . Krzesło ma w pełni widoczną strukturę drewna a słoje są wyczuwalne i pięknie się prezentują - tak wykonane krzesło wygląda jakby przeleżalo w wodzie 100 lat . Takie rozwiązanie sprawia że drewno staje się twardsze i mebel tak wykonany prezentuje się niesamowicie .

Dodatkowym atutem krzesła strukturyzowanego jest metoda jego malowania - krzesła są patynowane oraz bejcowane i lakierowane warstwą lakieru z teflonek , który dodatkowo utwardza jego strukturę .

Paleta Kolorów:

1.jpg

+ Kolor siedziska 

1.jpg

Wykonujemy również stoły w tej samej technologi w każdym rozmiarze.

1.jpg

Meble drewniane w wyjątkowej cenie

Sprawdź