Łóżko Teken

Nowy produkt

Wymiary Łóżek:

  • 80x200,90x200,100x200,120x200,140x200,160x200,180x200,200x200 oraz niewymiarowe

Więcej szczegółów

889,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Opis

Drewnobrzozowe
ProducentNatur-Drew
Termin realizacji6-10 tygodni - Przed zakupem Prosimy o Kontakt

Więcej informacji

OPIS KOLEKCJI:

Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy salon – szykowny, stylowy, funkcjonalny – to ta kolekcja jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu niezwykłą Kolekcję Brzozową. Meble brzozowe, jakie znajdują się w naszym asortymencie charakteryzują się ponadprzeciętną jakością, zwiększoną trwałością, solidną konstrukcją, a także ponadczasowym wyglądem. Oferowane przez nas produkty wykonane są w całości z najwyższej klasy drewna brzozowego. Atutem tego surowca jest właśnie wyżej wspomniana odporność na uszkodzenia. Dzięki temu nasze produkty sprawdzą się w każdym domu, nawet w tych pełnych dzieci. Producent doskonale zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki pokryciu mebli z Kolekcji Brzozowej naturalnym woskiem pszczelim, posiadają one niezwykły blask i styl. Niechaj oferowane przez nas produkty staną się dla Państwa inspiracją.

 OPIS PRODUKTU:

  • Piękne Łóżko  w całości wykonana z drewna brzozowego , gruba masywna konstrukcja sprawia że mebel bedzie służył wiel lat i spełniał swoją funkcje ,łozko bardzo solidne i masywne , grube nogi .Meble z kolekcji  Teken  dzięki procesowi wcierania wosku  ,uzyskują efekt postarzanego się drewna.

 WYKOŃCZENIA I MALOWANIA:

  • To co wyróżnia nasze meble od innych mebli to metoda ich Woskowania.
  • Meble są ręcznie woskowane,naturalnym ekologicznym woskiem pszczelim,co sprawia że maja charakter Mebli Rystykalnych 
  • Tylko takie prace przynoszą pożądany efekt końcowy.
  • Meble tak wykonane prezentuje się znakomicie, uwidocznione są wszystkie słoje drewna, drewno zachowuje swoją pierwotną szlachetną strukturę.Meble dla Ludzi kochających Nature i Piękno Drewna

KOLORYSTYKA:

SZKIC:

Wymiary zewnętrzne:

Długość: 208 cm   
Wysokość: 85 cm
Szerokość: szerokość materaba +8 cm

WIZUALIZACJA:

Wyjątkowe meble w wyjątkowej cenie

Sprawdź